Wallpainting - maľovanie na stenu.

Moderné riešenie pre harmonické a estetické bývanie prináša práve wallpainting - originálne maľovanie stien. Je to zmes umeleckej práce, psychológie farieb a interiérového dizajnu.

Ponúkame Vám kreatívne maľovanie stien pre byty , domy , detské izby , ale aj komerčné priestory ako kancelárie , predajne , reklamné nápisy atď. Navrhneme pre Vás na mieru umelecké dielo podľa Vašich predstáv a zvýšime hodnotu Vášho bývania. Ak chcete vyjadriť svoj postoj, odlíšiť steny vášho bytu od iných alebo mať priamo v obývačke umelecké dielo, wallpainting je to pravé riešenie. Vymeňte fádnosť jednofarebných stien za originalitu, akou sa budete pýšiť iba Vy.

Airbrush

Americká retuš je efektná výtvarná technika. Je jedným z najdokonalejších spôsobov nanášania a rozprašovania farieb, pomocou striekacích pištolí s maximálnou presnosťou.

Chcete mať na stene svoj obľúbený motív ? Kyticu kvetov ? Postavu z filmu ? Portrét Vašich detí ? Logo firmy ? Alebo máte radi streetart a chcete mať doma kus pouličnej steny ? Radi by ste Vašim deťom urobili radosť? Preneste ich obľúbené rozprávkové motívy a postavičky na steny ich detských izieb. Maľby sú do detailu vypracovaným originálom, maľované ručne. Ceny závisia predovšetkým od individuálnych požiadaviek. Pre určenie orientačnej ceny je dôležitý rozsah nástennej maľby, náročnosť práce i samotné miesto realizácie.

Kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Chcete zmeniť vaše priestory?

Máme pre Vás riešenie, kontaktujte nás

Áno, mám záujem